Виготовлення якісних дерев’яних вікон- процес відповідальний, трудомісткий і звичайно, високозатратний. Саме тому, дерев`яні вікна є недешевими. Якщо Вам хтось колись скаже, що зробить це дешево- поцікавтесь про гарантію на такі дерев’яні вікна.
Вікна ТМ QW надзвичайно високої якості, адже ми скрупульозно контролюємо кожен навіть найменший процес у виготовленні наших вікон. Перш за все, у нас є власне виробництво, для якого ми закупляємо дуб кругляк, завжди найвищого сорту. Після цього кругляк ріжеться на пилорамі на дошки, які, у свою чергу, ми висушуємо у власних сушарнях. Висушування деревини займає від 30 до 40 днів. Увесь цей час спеціалісти контролюють температуру та вологість у сушарнях. Уже із сухої деревини у власних цехах ми виготовляємо дубовий євробрус, з якого ми в подальшому будемо виготовляти вікна. Такий контроль за виготовленням дерев’яних вікон ТМ QW  дозволяє нам давати гарантію на наші дубові вікна з євробрусу аж 10 років!!!
Варто зауважити, що ми співпрацюємо лише з перевіреними часом, досвідом і репутацією поставниками склопакетів, лаків, клеїв, фарб, які також дають гарантію не менше 10 років на свою продукцію. Тож, у поєднанні з якісним євробрусом нашого виробництва ми отримуємо дерев’яні вікна ТМ QW, які славляться неперевершеною якістю, неймовірною красою і не забувайте ПРИЄМНІ ЦІНИ!!!