– Миколо Петровичу, на сьогоднішній день на деревообробному ринку є велика кількість фірм, які виготовляють  дерев’яні вікна з євробрусу, але нам відомо, що саме Ваші дубові вікна користуються великою популярністю і славляться своєю неперевершеною якістю. В чому Ваша таємниця?

–  Чесно кажучи, на ринку України насправді представлено не так багато дерев’яних вікон і якість більшості з них є дуже невисокою, а так як Україна зараз має можливість виходити на Європейський Ринок і саме там нашим виробникам потрібно заявляти про якісні дерев’яні вікна з дубового євробрусу, то у мене з’явилась ідея запустити саме лінію , яка би виготовляла дерев’яні євровікна з дуба , які би відповідали усім європейським вимогам, нормам і стандартам. Тому, даючи відповідь на Ваше запитання, я скажу, що на сьогоднішній день на території України ми, якщо не найкращі, то TM QW  виготовляє якісні деревяні вікна, які серед найкращих- це точно!

– Нам відомо, що ТМ QW з’явилась лише зовсім недавно, а як Вам вдалося досягнути такої якості у Ваших вікнах?

– ТМ QW дійсно з’явилась зовсім недавно, але варто зауважити, що лінія дерев’яних вікон була запущена на підприємстві ТОВ QW, яке є дочірньою компанією фірми ПЕСА(www.pessa.com.ua), а сама ПЕСА відома не лише в Україні, але і за її межами, крім того, ПЕСА має самі найвищі міжнародні нагороди у деревообробці. ПЕСА виготовляє дубові сходи з масиву, іконостаси з дуба, ексклюзивні меблі з ручною різьбою. Тому , задавати високу якість лінії дерев’яних вікон насправді було не так важко.

– Розкажіть, будь-ласка про свої дерев’яні вікна. Чому вони такі особливі? Яку деревину Ви використовуєте у роботі?

– У виготовленні дерев’яних вікон ТМ QW ми надаємо перевагу вікнам з твердої породи дерева (ясен, дуб). Саме вікна з твердої породи дерева є довговічними і дуже надійними. А дерев’яні вікна  ТМ QW особливі в тому, що ми уже з 1993 року маємо справу з твердими породами дерева, ми їх знаємо досконало і безперечно знаємо, як з ними працювати і як вони себе можуть повести в тих чи інших умовах. Передбачаємо гірші прогнози і все робимо для того, щоб наші вікна працювали Вам довго і вірно. Тому, захищаємо найвразливіші місця у дерев’яних вікнах відливами.

– Чи використовуєте якусь особливу фурнітуру, склопакети, лаки у Ваших вікнах, адже відомо, що якісні вікна з дубового євобрусу мають багато складових, хоча і без якісного дерев’яного брусу говорити про дубові вікна не варто.

– Саме так. У роботі ми співпрацюємо з найкращими поставниками , які себе зарекомендували на ринку України, як надійні. Однією з основних вимог до них стояли термін гарантії. Якщо ми ставимо гарантію 10 років на дерев’яний брус з дуба, то все решта також має відповідати такому гарантійному терміну.

– То який термін гарантії  Ви даєте на Ваші дерев’яні вікна з дуба?

– 10 років, але при умові, що ми встановлюємо ці вікна.

– Ще поділіться з нами щодо термінів виготовлення вікон ТМ QW?

-Ми, як і інші фірми завжди беремо 2 місяці з моменту  укладення договору до встановлення , але може бути і раніше.

– Скажіть будь-ласка, чи виготовляєте дерев’яні вікна складних конструкцій і форм, скажімо, круглі дерев’яні вікна, адже не кожна фірма береться за виготовлення  арочних чи круглих вікон і яка різниця в ціні порівняно зі стандартними?

– Так, без проблем. Ми виготовимо для Вас вікна з дуба самих найскладніших форм. Щодо ціни, то вони, звісно, дорожчі. Ціна встановлюється залежно від складності.

– Дуже дякуємо за таку цікаву розповідь.